تا سال 2018 حامل های گاز هوشمند در اروپا 118 درصد افزایش خواهد یافت

براساس گزارش جدیدی از تحلیلگر M2M / IoT شرکت Berg Insight، محموله های گازهای هوشمند در اروپا طی سال های 2016 تا 2018 به میزان 118 درصد افزایش خواهد یافت تا به 11.8 میلیون واحد برسد.
تصویب اندازه گیری هوشمند در بازار گاز اروپا در سال 2016 آغاز شد و در حال حاضر تعداد دستگاه های نصب شده به بیش از دو برابر ())10.1 میلیون دستگاه) رسید.پیش بینی می شود تا سال 2022، پایه های نصب شده به 62.4 میلیون دستگاه برسد.

همچنین افزایش این روند در کشورهای فرانسه، ایتالیا، هلند و بریتانیا دنبال می شود ودر حال حاضر ایتالیا بزرگترین بازار با بیشترین تقاضای سالانه می باشد که تا پایان این دهه به بیش از 5 میلیون واحد خواهد رسید. این سیستم، در سال 2017 در کشور در فرانسه و انگلستان  سرعت گرفت و در هلند نیز درحال حاضر در حال گسترش است.

سیستم های اندازه گیری گاز هوشمند از اشکال مختلف ارتباط بی سیم استفاده می کنند. ارتباطات رادیویی کوتاه با استفاده از باند فرکانسی 169 مگاهرتز تا حدودی به استاندارد شبکه صنعتی در فرانسه و ایتالیا تبدیل شده است که در آن مترهای هوشمند گاز به طور مستقل از متر برق هوشمند مستقر شده اند. فن آوری های جدید LPWANخیلی دیر به بازار ارائه شده تا تأثیر قابل توجهی در کوتاه مدت بر بازارداشته باشند.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *